Aşk cümleleri

Aşk cümleleri
25 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 846 kez okundu.

Aşk cümleleri ve bunun gibi bir çok konuya değindiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Bu konuyu okuduktan sonra isterseniz sayfanın en altında bu konumuza benzer öteki konular da bulunmaktadır. Aşk cümleleri ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlara da göz gezdirebilirsiniz.

ask cumleleri 2 Aşk cümleleri

İlişkinin dinamizmini sağlayacak, sevgilinizle aranızdaki bağı güçlendirecek cümleleri biliyor musunuz?

“Seni seviyorum” dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, bu söz var tabii lakin hepsi bu kadar değil. Ağzınızdan çıktığında karşı tarafın ruhunu okşayacak, size olan sevgisini pekiştirecek başka cümleler de bulunduğunu unutmayın.

kadinn.gen.tr’da, ilişkiye olumlu katkı sağlayacak aşk cümlelerini bir araya getirdik.

ask cumleleri 3 Aşk cümleleri

“Seninleyken kendimi çok iyi hissediyorum”
Size kendinizi iyi hisettirdiğini bilmek, sevgilinizin özgüvenini güçlendirecek ve size karşı, kendinizi daha da mesut hissedeceğiniz davranışlar sergilemeye devam edecek.

ask cumleleri 4 Aşk cümleleri

“Nasıl bu kadar talihli olabildim?”
Uzun süreli ilişkilerde, karşımızdaki kişinin sonsuza dek bizimle kalacağı rehavetine kapılırız. Oysa bu tarz cümleler, onun kıymetini bildiğinizi gösterir.

ask cumleleri 5 Aşk cümleleri

“Teşekkür ederim”
kadinn.gen.tr’da her fırsatta teşekkürün ilişkilerdeki değerinden söz ediyoruz. Sevgilinizin sizin uğruna yaptığı herhangi güzel bir şeye teşekkür ederek karşılık vermek, onu takdir ettiğinizi göstermenin ve bu sayede güzel hareketlerin devamını sağlamanın en iyi yolu.

ask cumleleri 6 Aşk cümleleri

“Haklısın, özür dilerim”
Her vakit siz haklı olacak değilsiniz ya! Haksız olduğunuzda bunu kabul etmek, üzgün olduğunuzu dile getirmek, sizi itici olmaktan kurtarır, karşı tarafın gözünde daha değerli kılar.

ask cumleleri 7 Aşk cümleleri

“Bu konuda çok iyisin”
Çok önemsiz bir konuda ya da büyük bir yetenek söz konusu olduğunda onu takdir ettiğinizi daima göstermelisiniz. Yeteneklerinin, sizin tarafınızdan beğenilmesi kendine güvenini artırır, bu da ilişkinize olumlu yansır.

ask cumleleri 8 Aşk cümleleri

“Seninle çok eğleniyorum”
İlişkiniz ne kadar uzun süreli olursa olsun, sevgiliniz sizin uğruna sıkıcı biri olmadığını, sizin ayaklarınızı yerden kesebildiğini bilmek ister. Bunu ona hatırlatmak önemli.

ask cumleleri 9 Aşk cümleleri

Aşk cümleleri hakkındaki bu yazımızı okuduğunuz uğruna teşekkür ederiz. Bu ve buna benzer konuları sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Çevrenizdeki bay ve bayanların bilgilendirmek bizleri mesut edecektir.. Teşekkürler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git