web stats

Perma Yaptırmadan Önce Bilgilenin

Perma Yaptırmadan Önce Bilgilenin

Permanın yüz ve saç şekline göre seçimi önemlidir. Perma denilince hanımlar irkiliyor,korkuyor. Bilinçsizce yapılan perma olumsuz netice veriyor. Oysa günümüzde perma bütün saça yapılabilecek şekilde. Pratik ve kullanım yönünden perma yapılan ve taranan saçın bütün vakit kuaföre ihtiyacı yoktur. Avrupalı çalışan hanımların çoğunun saçı permalıdır. Bu da zaman ,hürriyet ve dinamizm demektir.

 

İnce Saça Hacim Ekler
Eğer saçınız düz, ince, ve cansızsa, perma yaptırarak saçınıza hacim katabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Kalın saç seviyorsanız eğer bu sizin için bir fırsat olabilir. Sıcak ve nemli bir günde korktuğunuzun başınıza gemesi hususunda endişelenmeniz gereken bir durum yok.

 

Saçınıza Harcadığınız Zamanı Azaltın
Her gün saçlarınızın kıvırcık veya dalgalı olması için maşayla dakikalarınızı geçirmekten memnun değilsiniz değil mi? Veya saç spreyi kimyasallarının evinizi kirletmesinden rahatsız mısınız? O halde muhakkak saçınıza perma yaptırmayı düşünmelisiniz.

 

Perma Zarar Verici, Kısıtlayıcı ve Pahalı Olabilir
Saçınıza kimyasal çözümler uygulamanız saçınızı zayıflatır,güçsüzleştirir. Eğer düz saçlarınız varsa birçok perma seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Fakat spor salonunda saçınızı at kuyruğu yaparak spor yapamazsınız, bu yönde perma size dezavantaj sağlayabilir. Ayrıca ekonomik olarak bütçenize düzenli bir gider daha eklenmiş olur.Minimum 4-5 ayda bir bakımı yapılmalıdır.

 

Yan Etkileri
Perma sonrasındı, alerjik bir kafa derisi kaşıntısı, kızarma ve döküntü yaşayabilirsiniz. Eğer bu semptomları yaşarsanız bir daha perma şişesini görmek istemeyebilirsiniz.


Arama Kayıtları: perma hangi yüz tipine yakışır, permanın zararları, perma fiyatları 2012, permadan kurtulmak, permadan kurtulma yolları, perma yaptıran ünlüler, perma hangi yüze yakışır, avrupa perma, perma yaptırmalı mıyım, avrupa perma ilacı fiyatı, avrupa permasi, perma ne tarz yüze olur, perma yapıldıktan ne kadar sonra bidaha yapar, hangi durumda perma yaptirilmaz, küçük yüze perma yakışır mı, avrupa perma modelleri, sac a perma yaptirmak, perma ne kadar gider, perma moda mi, kuçuk yuzlere perma olurmu, kucuk yuzlulere perma yakisirmi, katli sacta perma, perma hangi yuz tipine gider, perma hangi yuz tipine gidiyor, kalın perma hangi yuz tipine yakışır, hangi yuze perma olur, perma hsngi sac tipine yapilir, yüz şekline göre perma modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz