Perma Yaptırmadan Önce Bilgilenin

Perma Yaptırmadan Önce Bilgilenin
25 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 5.040 kez okundu.

Permanın yüz ve saç şekline göre seçimi önemlidir. Perma denilince hanımlar irkiliyor,korkuyor. Bilinçsizce yapılan perma olumsuz netice veriyor. Oysa günümüzde perma bütün saça yapılabilecek şekilde. Pratik ve kullanım yönünden perma yapılan ve taranan saçın bütün vakit kuaföre ihtiyacı yoktur. Avrupalı çalışan hanımların çoğunun saçı permalıdır. Bu da zaman ,hürriyet ve dinamizm demektir.

 

İnce Saça Hacim Ekler
Eğer saçınız düz, ince, ve cansızsa, perma yaptırarak saçınıza hacim katabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Kalın saç seviyorsanız eğer bu sizin için bir fırsat olabilir. Sıcak ve nemli bir günde korktuğunuzun başınıza gemesi hususunda endişelenmeniz gereken bir durum yok.

 

Saçınıza Harcadığınız Zamanı Azaltın
Her gün saçlarınızın kıvırcık veya dalgalı olması için maşayla dakikalarınızı geçirmekten memnun değilsiniz değil mi? Veya saç spreyi kimyasallarının evinizi kirletmesinden rahatsız mısınız? O halde muhakkak saçınıza perma yaptırmayı düşünmelisiniz.

 

Perma Zarar Verici, Kısıtlayıcı ve Pahalı Olabilir
Saçınıza kimyasal çözümler uygulamanız saçınızı zayıflatır,güçsüzleştirir. Eğer düz saçlarınız varsa birçok perma seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Fakat spor salonunda saçınızı at kuyruğu yaparak spor yapamazsınız, bu yönde perma size dezavantaj sağlayabilir. Ayrıca ekonomik olarak bütçenize düzenli bir gider daha eklenmiş olur.Minimum 4-5 ayda bir bakımı yapılmalıdır.

 

Yan Etkileri
Perma sonrasındı, alerjik bir kafa derisi kaşıntısı, kızarma ve döküntü yaşayabilirsiniz. Eğer bu semptomları yaşarsanız bir daha perma şişesini görmek istemeyebilirsiniz.


Arama Kayıtları: perma hangi yüz tipine yakışır, permanın zararları, perma fiyatları 2012, perma hangi yüze yakışır, permadan kurtulma yolları, permadan kurtulmak, avrupa perma, perma yaptıran ünlüler, uzun yüze perma, avrupa perması, perma hangi yüz tipine gider, perma kimlere yakışır, yuvarlak yuze perma, avrupa perması nasıl, Perma yaptırmak zararlımı ve uzun yüze gidermi, perma yaptırmalı mıyı, ince perma, hangi yüz tipine perma yakışır, permanın zararı varmı, hangi unluler perma yaptiriyor, saça perma yaptırmanın zararları, tombul yuzde perma, tombul yüze perma, perma yaptirmak, perma yaptırdıktan sonra saç nasıl uzar, kolye hangi yüzlere yakışır, kilolularda perma, perma hangi yuz tiplerine yakisir, kilolu bayanlarda permali sac yakisirmi, perma ile ilgili herşey

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git