Perma Yaptırmadan Önce Bilgilenin

Perma Yaptırmadan Önce Bilgilenin
25 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 5.695 kez okundu.

Permanın yüz ve saç şekline göre seçimi önemlidir. Perma denilince hanımlar irkiliyor,korkuyor. Bilinçsizce yapılan perma olumsuz netice veriyor. Oysa günümüzde perma bütün saça yapılabilecek şekilde. Pratik ve kullanım yönünden perma yapılan ve taranan saçın bütün vakit kuaföre ihtiyacı yoktur. Avrupalı çalışan hanımların çoğunun saçı permalıdır. Bu da zaman ,hürriyet ve dinamizm demektir.

 

İnce Saça Hacim Ekler
Eğer saçınız düz, ince, ve cansızsa, perma yaptırarak saçınıza hacim katabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Kalın saç seviyorsanız eğer bu sizin için bir fırsat olabilir. Sıcak ve nemli bir günde korktuğunuzun başınıza gemesi hususunda endişelenmeniz gereken bir durum yok.

 

Saçınıza Harcadığınız Zamanı Azaltın
Her gün saçlarınızın kıvırcık veya dalgalı olması için maşayla dakikalarınızı geçirmekten memnun değilsiniz değil mi? Veya saç spreyi kimyasallarının evinizi kirletmesinden rahatsız mısınız? O halde muhakkak saçınıza perma yaptırmayı düşünmelisiniz.

 

Perma Zarar Verici, Kısıtlayıcı ve Pahalı Olabilir
Saçınıza kimyasal çözümler uygulamanız saçınızı zayıflatır,güçsüzleştirir. Eğer düz saçlarınız varsa birçok perma seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Fakat spor salonunda saçınızı at kuyruğu yaparak spor yapamazsınız, bu yönde perma size dezavantaj sağlayabilir. Ayrıca ekonomik olarak bütçenize düzenli bir gider daha eklenmiş olur.Minimum 4-5 ayda bir bakımı yapılmalıdır.

 

Yan Etkileri
Perma sonrasındı, alerjik bir kafa derisi kaşıntısı, kızarma ve döküntü yaşayabilirsiniz. Eğer bu semptomları yaşarsanız bir daha perma şişesini görmek istemeyebilirsiniz.


Arama Kayıtları: perma hangi yüz tipine yakışır, permanın zararları, perma fiyatları 2012, perma hangi yüze yakışır, avrupa perma, permadan kurtulma yolları, permadan kurtulmak, perma yaptıran ünlüler, uzun yüze perma, yuvarlak yüze perma, antalyada perma yaptıran, yuvarlak yüzlere perma, hangi saç tipine perma yapilir, perma hangi saça gider, yuvarlak yüze perma nasıl olur, avrupa perması, emziren annelerde perma yaptırılabilir mi, permali sac toplu yüze gider mi, permalı saç taranır mı, permalı saç nasıl düzleşir, permadan sonra boya olur mu, hangi ünlünün saçı permalı, perma yaptırmak istiyorum, perma yaptırmadan önce, perma hangi yüz tipine gider, perma saç kime yakışır, perma kimlere yakışır, Perma kime yakisir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git