Perma Yaptırmadan Önce Bilgilenin

Perma Yaptırmadan Önce Bilgilenin
25 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 4.250 kez okundu.

Permanın yüz ve saç şekline göre seçimi önemlidir. Perma denilince hanımlar irkiliyor,korkuyor. Bilinçsizce yapılan perma olumsuz netice veriyor. Oysa günümüzde perma bütün saça yapılabilecek şekilde. Pratik ve kullanım yönünden perma yapılan ve taranan saçın bütün vakit kuaföre ihtiyacı yoktur. Avrupalı çalışan hanımların çoğunun saçı permalıdır. Bu da zaman ,hürriyet ve dinamizm demektir.

 

İnce Saça Hacim Ekler
Eğer saçınız düz, ince, ve cansızsa, perma yaptırarak saçınıza hacim katabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Kalın saç seviyorsanız eğer bu sizin için bir fırsat olabilir. Sıcak ve nemli bir günde korktuğunuzun başınıza gemesi hususunda endişelenmeniz gereken bir durum yok.

 

Saçınıza Harcadığınız Zamanı Azaltın
Her gün saçlarınızın kıvırcık veya dalgalı olması için maşayla dakikalarınızı geçirmekten memnun değilsiniz değil mi? Veya saç spreyi kimyasallarının evinizi kirletmesinden rahatsız mısınız? O halde muhakkak saçınıza perma yaptırmayı düşünmelisiniz.

 

Perma Zarar Verici, Kısıtlayıcı ve Pahalı Olabilir
Saçınıza kimyasal çözümler uygulamanız saçınızı zayıflatır,güçsüzleştirir. Eğer düz saçlarınız varsa birçok perma seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Fakat spor salonunda saçınızı at kuyruğu yaparak spor yapamazsınız, bu yönde perma size dezavantaj sağlayabilir. Ayrıca ekonomik olarak bütçenize düzenli bir gider daha eklenmiş olur.Minimum 4-5 ayda bir bakımı yapılmalıdır.

 

Yan Etkileri
Perma sonrasındı, alerjik bir kafa derisi kaşıntısı, kızarma ve döküntü yaşayabilirsiniz. Eğer bu semptomları yaşarsanız bir daha perma şişesini görmek istemeyebilirsiniz.


Arama Kayıtları: perma hangi yüz tipine yakışır, permanın zararları, perma fiyatları 2012, permadan kurtulma yolları, permadan kurtulmak, perma hangi yüze yakışır, perma yaptıran ünlüler, avrupa perma, perma saç hangi yüz tipine yakışır, perma hangi yuz tipine gider, saça perma yaptırmadan önce bilinmesi gerekenler, perma zararları, sıcak perma, uzun yüze perma, saa perma yaptrmak, avrupa perması, perma yaptırmak saça zarar verir mi, permanın saça zararları, yüz şekline göre perma modelleri, yuvarlak yüzlere perma yakışır mı, uzun ve geniş yüzlere perma, yuvarlak yuz sekline gore perma, uzun yuzde perma, perma zayıf yüze yakışır mı, büyük yüze perma olur mu, en iyi avrupa perma ilaçları, hangi saç tipine perma yapılır, katlı saça perma, kisa saca yakisan perma, küçük yüzde perma nasıl olur

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git